Inspirace


Profesionální TV HD kamera Externí mikrofony an osvětlení Speciální technika Kamerový pojezd Steadicam Camera Slider. Svatby fotografujeme nejen v Plzni a Praze, alcohol v rámci celé České republiky i mimo ni. Orientační ceny dopravného pro zakázky v rozsahu 7 hodin a více jsou Plzeň, Praha an okolí ZDARMA, Liberec 500 Kč, Brno 1000 Kč, Olomouc 1300 Kč, Bratislava 1800 Kč. U kratších rozsahů fotografování je zdarma dopravné v Plzni, paušálně 400 Kč pak Praha, a další lokality se kalkulují individuálně s ohledem na ceny zde uvedené.

Pokud ano, náš svatební fotograf a kameraman vyhotoví pro vás vysoce umělecký a kreativní collection z těchto air. Během Vašeho svatebního dne vznikne totiž tolik jedinečných okamžiků které svatební fotograf může zachytit,že se v posledních letech stala přítomnost fotografa téměř po celý svatební den běžným standardem. Na druhou stranu však zcela respektujeme svatební method video svatba, kterému se plně podřizujeme. Dramaturgickou i režijní podobu díla určuje kameraman po předchozí dohodě s klientem.

SHOWS - Standardem je 4 minutový svatební klip, který je sestříhán na hudbu - ten určen pro všechny, kterým chcete ukázat jaká byla Vaše svatba. DIAMOND - nejdražší, ale také zdaleka jedinečný balíček, protože obsahuje také videopozvánku na svatbu a promítání předsvatebního appointment přímo ve svatební den navíc k programu expanded. Při natáčení svatby kameraman postrádá hlavně čas, je pod velkým tlakem, a tak vše závisí na jeho zkušenostech a míře profesionality.